7K Öztürk İnşaat

KURUMSAL

Tarihçe

1996 yılında; herkesin gittiği yoldan gitmemek, herkesin baktığı yere bakmamak, herkesin düşündüğünü düşünmemek ve herkesin sunduğu yaşamı sunmamak idealiyle kurulan bir limitet şirketiydi ÖZTÜRK...

Bu bakış açısını kurum kültürünün temeline yerleştiren; adeta düşünsel bir gelenek haline getiren ÖZTÜRK, belki de yaşama farklı gözlerle bakan bu yaklaşımın bir yansıması olarak, hep farklı projelere imza attı.

Yapı dünyasında hep fikirsel öncülüğü hedefleyen ve yüksek mimari kriterleri gözeten ÖZTÜRK için, değişen koşulların gerektirdiği yenilikçilik ve sürdürülebilirlik, daima fikirlerinin bir parçasıydı. Gücünü, yıllardır aynı düşünce silsilesiyle iş yapan kardeş kadrosundan aldı. Değerlerinden taviz vermedi, yetinmedi, kendi beğenmeden hayata geçirmedi...

ÖZTÜRK İNŞAAT tüm oluşumlara, vizyonu ve değerleriyle büyük katkılar sağlamayı sürdürmektedir. Ve ÖZTÜRK inşaat bilir ki;başarıyı sürekli kılmak,dünle övünmeyi değil;geleceği şimdiden yapılandırmayı gerektirir...

Hakkımızda

Firmamız1996 yılında. 7k ÖZTÜRK İNŞAAT adı ile ilk firmasını kurarak iş hayatına başlamıştır.

Yapılan çok sayıda iş ve kazanılan deneyim neticesinde grubumuzu branşlara ayırmak düşüncesi ile önce 7K ÖZTÜRK İNŞAAT LTD. ŞTİ. daha sonra bünyesi altında ÖZTÜRKPEN ve ÖZTÜRK İNŞAAT YAPI MALZEMELERİ. SAN TİÇ LTD. ŞTİ kurulmuştur.

7K ÖZTÜRK’nin ana iştigal konusu Taahhüt hizmetleridir. Her tür yapıların inşa ve imalinde gerek kısım kısım (kaba, ince, çevre düzenleme vs. ayrı ayrı), gerekse anahtar teslimi tesisler yapmak suretiyle iş hayatındaki yerini almış bulunmaktadır.

ÖZTÜRK. pen. nin ana iştigal konusu. Mobilya ve pencere sistemleri kapı sistemleri ve mutfak imalatı ve mondajidır.

ÖZTÜRK İNŞAAT YAPI MAL. Faaliyet konusu demir, çimento, kireç, tugla, hırdavat çeşitleri, mekanik ve elektrik tesisatı ve boya malzemeleri satışıdır.

Vizyonumuz

ÖZTÜRK İnşaatın vizyonu; insanlara tıpa tıp aynı konutları, benzer alışveriş merkezlerini, birbirinden kopyalanmış sosyal yaşam biçimlerini sunan günümüz inşaat sektörü hizmet anlayışından ayrışarak, Türkiyede insanların hayatında gerçekten fark yaratan konut konseptleri üreten birkaç markadan biri olmaktır.

Misyonumuz

Bu vizyona ulaşabilmenin daima yenilikçi, rasyonel ve özgün bir bakış açısıyla gerçekleşeceğini bilen ÖZTÜRK İnşaatın misyonu; geleneksel inşaatçılık kalıplarından sıyrılmış bir anlayışla, doğayı ve insan sağlığını öncelikli olarak gözeterek, hizmet verdiği insanların yaşam kalitesine yeni, fonksiyonel ve estetik değerler katmaktır.

Sizlere Değer Veriyoruz

Bu vizyon ve misyon etrafında birleşen ÖZTÜRK İnşaat Ailesinin ortak kurumsal değerleri; her koşulda fikirsel öncülüğe sahip yaşam projeleri üretmek; değişen koşullara ayak uydurabilmek için kişisel ve mesleki gelişime ve etiğe büyük önem vermek; bilimsellikten taviz vermemek ve insana saygının doğaya saygı olduğunu unutmamaktır.

Kurumsal Kimlik Logomuz

Bize Ulaşın
Adres Bilgileri
Sosyal Medya
Yasal Haklar
Sitede kullanılan görseller Öztürk İnşaat ın izni olmadan kullanılamaz. Aksi takdirde yasal işlem başlatılacaktır. Copyright 2018, Tüm haklar Öztürk İnşaat'a aittir.
Tasarım ve Yazılım